Už. jméno:
Heslo:
Registrace | Zrušit emailing | Reset hesla
Title
Vyhledávání: Vyhledávání zboží v našem katalogu

O nás

Naše společnost vznikla v roce 2001 a od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem výpočetní techniky. S nástupem digitalizace televizního vysílání v České republice se naše portfolio rozrostlo i komponenty pokrývající toto odvětví. Jedná se především o spotřební elektroniku (televizory, set-top boxy, ...). V neposlední řadě se orientujeme na implementaci digitálního satelitního příjmu pro koncové uživatele.

Problémy vyřešíme za Vás.

Naším cílem je co nejvíce vyhovět konkrétnímu zakazníkovi a poskytnout mu služby přesně dle jeho potřeb a přání. Aby bylo možné této vize dosáhnout, předchází, v drtivé většině případů, realizaci osobní konzultace a navržení optimálního řešení. Pokud se jedná o implementaci satelitní televize, provádíme u nestandartních, složitějších nebo rozsáhlejších instalací obhlídku dané lokality. Jen tímto způsobem je možné zákazníkovi nabídnout to, co opravdu potřebuje a vyhnout se nevyhovujícím implementacím, se kterými se často setkáváme u naší konkurence. Předrealizační konzultace s sebou nese celou řadu dalších výhod. Je možné navrhnout taková řešení, která nepokryjí pouze současné požadavky, ale lze počítat i s budoucími inovacemi, které už nebývají tak finančně náročné, jak by tomu bylo při zcela nové implementaci, a to ať už se týkají satelitních rozvodů či přestavby PC.

Nespornou výhodou naší společnosti je obrovská flexibilita, která nám umožňuje rychle reagovat i na velmi speciální požadavky našich zákazníků. Jsme si vědomi jistého porušení našich zásad v případě objednávek přes internetový obchod (prozatím v implementaci), proto se vždy budeme snažit, aby zákazník věděl, co opravdu kupuje. Toho lze dosáhnout jen maximální možnou informovaností o konkrétním produktu. Zákazník bude mít k dispozici veškeré informace, kterými budeme disponovat i my. V případě dalších dotazů nebo chybějících informací se nás určitě neváhejte kontaktovat.

Zavřít